Вакансии

Skladník - Picker. Tesco. Beckov - práca v okolí Nového Mesta nad Váhom

Verze pro tiskPDF verze
Робота в Словаччині. Торгівельна сіть TESCO

Posledná zmena:

Po, 09/20/2021 - 17:25

Popis pracovnej ponuky:

Prijmeme skladníka - pickera. Možný zárobok až 1.000 euro. Ubytovanie a doprava k miestu výkonu práce zadarmo. Pomoc s vybavením pracovného víza a povolenia

Popis práce:

  • výkonnostne normy 160 kartonou/ hod.
  • práca z čítačkou, pickovanie
  • manipulačná práca, triedenie tovaru
  • výkon práce v chladnom prostredí skladu od 2°C až do 12°C

Požadujeme:

  • čistý register trestov
  • prax v sklade na pozícii skladník/picker výhodou
  • skúsenosť práce s ručným elektrickým vozíkom
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spoľahlivosť a manuálna zručnosť
  • znalosť práce zo skenerom výhodou
  • platný potravinársky preukaz (je možné vystaviť pri vstupnej lekárskej prehliadke)
  • ochota pracovať v chladnej prevádzke

Ponúkame:

  • dlhodobá práca na Slovensku
  • cudzincom zabezpečíme kompletnú podporu pre získanie pracovného víza a pracovného povolenia
  • dobré platové ohodnotenie a zázemie veľkej spoločnosti TESCO
  • prácu v priateľskom a dynamickom prostredí
  • možnosť osobného rastu
  • školenie po dobu troch dní pre pracovníkov bez praxe a skúsenosti
  • získavanie skúseností
  • práce na DPP (dohoda o vykonaní práce), DPČ (dohoda o pracovnej činnosti) alebo uzatvorenie pracovného pomeru na plný úväzok HPP
  • miesto výkonu práce Beckov - v okolí Nového Mesta nad Váhom
  • nástup na pozíciu skladník - picker možný ihneď alebo po dohode

Mzda, finančné podmienky:

  • nástupné mzda skladníka - pickera od 5,50 Eur / normohodina (1 normohodina = 185 kartónov) + bonus 10% pri správnom vyskladnení kartónov na obchodnú jednotku
  • možnosť zárobku až 1 000 Eur
  • možnosť práce nadčas
  • zabezpečujeme ubytovanie zdarma, prípadne je možný príspevok na ubytovanie
  • doprava z ubytovne do práce zadarmo – cesta trvá cca 15 min
  • zálohy po odpracovaní - 7 dní
  • zabezpečujeme pracovnú obuv a odev (vrátane zateplenej  bundy a nohavíc), pracovné pomôcky

Pracovná doba:

  • 2 smenna prevádzka možnosť
  • možnosť práce nadčas a práca o víkendoch

Mapa miesta výkonu práce:

Mapa miesta ubytovania:

HR менеджер:

Тел.: +420 720 026 152

Email: info@workintense.sk