Вакансии

Skladník - Picker. Alza. Senec - práca v okolí Bratislavy

Verze pro tiskPDF verze
Робота в Словаччині. Торгівельна сіть продажу комп'ютерів та електроніки ALZA

Posledná zmena:

Po, 09/20/2021 - 17:26

Popis pracovnej ponuky:

Prijmeme skladníka - pickera. Možnosť zárobku až 900 Eur. Ubytovanie zdarma. Zálohy. Práca je vhodná i pre ženy. Pomoc s vybavením pracovného víza a povolenia

Popis práce:

  • balenie a príprava zásielok
  • kontrola tovaru
  • práca z čítačkou, pickovanie
  • manipulačná práca, triedenie tovaru, nakládka vozidla
  • vizuálna kontrola zboží

Požadujeme:

  • čistý register trestov
  • prax v sklade na pozícii skladník/picker - výhodou
  • dobrý fyzický stav, dobrý zrak, spoľahlivosť a manuálna zručnosť
  • znalosť práce zo skenerom- výhodou
  • základní znalosť práce na PC
  • znalosť slovenského jazyka - výhodou

Ponúkame:

  • dlhodobá práca na Slovensku
  • práca je vhodná pre absolventov, študentov alebo aj cudzincov s dobrou znalosťou českého alebo slovenského jazyka.
  • ponúkame možnosť dlhodobej spolupráce
  • cudzincom zaistíme legálny výkon práce na území Slovenskej republiky formou získania zamestnaneckej karty, alebo pracovného povolenia a pracovného víza
  • stabilná práca v spoločnosti ALZA – najväčším obchodom s počítačmi a elektronikou
  • zázemie moderný dynamický rastúcej spoločnosti s medzinárodným kreditom
  • možnosť profesijného a osobnostného rastu, atraktívne mzdové ohodnotenie
  • moderné pracovné prostredie a priateľský kolektív
  • miesto výkonu práce Senec (cca 25 km od Bratislavy)
  • práca na DVP (dohoda o vykonaní práce), po zapracovaní možnosť DPČ (dohoda o pracovnej činnosti) alebo uzatvorenie pracovného pomeru na plný úväzok HPP (hlavný pracovný pomer - odvádzame sociálne, zdravotné na dôchodkové poistenie)
  • nástup na pozíciu skladník - picker možný ihneď alebo po dohode

Mzda, finančné podmienky:

  • nástupná mzda skladníka - pickera 4 Eur/hod
  • možnosť zárobku až 900 Eur
  • možnosť práce nadčas
  • zabezpečujeme ubytovanie zdarma, prípadne je možný príspevok na ubytovanie
  • doprava z ubytovne do práce zadarmo – cesta trvá cca 20 min
  • zálohy po odpracovaní - 7 dní
  • za pracovníka na hlavný pracovný pomer - odvádzame sociálne, zdravotné na dôchodkové poistenie

Pracovná doba:

  • pracovná doba, PO-PA
  • 8:00 – 20:00
  • 10:00 – 22:00
  • možnosť práce nadčas a práce o víkendoch

Mapa miesta výkonu práce:

Mapa miesta ubytovania:

HR менеджер:

Тел.: +420 720 026 152

Email: info@workintense.sk